Fİrmamız Hakkında

1969 YILINDA Seyfettin TÜZÜN ve Abdullah TÜZÜN tarafından, Otomotiv yan sanayiinde yedek parça üretimine yönelik talaşlı imalat atölyesi olarak kurulan firmamız, 1993 yılından itibaren sıcak dövme tesislerini de bünyesine katarak şirketleşmiş ve 1999 yılından itibaren de ISO 9001 kalite sertifikası ile belgelendirilmiştir. Daha kaliteli bir üretim, yönetim ve denetim ile müşterilerimize hizmet verebilmemiz için 2011 yılında TS EN ISO 16949 Kalite Güvence ve Yönetim Sistemini oluşturarak firmamız bu alanda belgelendirilen sayılı firmalardan biri konumuna gelmiştir. Firmamız şirketleştiği tarihten itibaren, Otomotiv yan sanayi ile birlikte Savunma sanayi ve Makine sanayiine yönelik yedek parça imalatına modernize edilmiş tezgahlar ile üretime başlamıştır.

Talaşlı imalat ve sıcak dövme konularında uzmanlaşmış teknik elemanlarımızın ve modern CNC tezgahlarımız ile müşterilerimize en iyi şekilde hizmet vermekte olan firmamız, günümüz imalat sektörünün hızla gelişen teknolojisi ve rekabet ortamında da, kalite bilincini kendimize ilke edinmiş, fiyat ve zamanında ürün teslimatı konularındaki güvenilir yaklaşımımız ile yurtiçi ve yurtdışı rekabet gücümüzü arttırmayı amaçlamış bulunmaktayız. Kalite politikamız, imal etmekte olduğumuz ürün alanlarında müşterinin ihtiyaçlarını karşılayabilecek kalite seviyesinde, ekonomik fiyat ve zamanında teslimatı esas alan bir anlayışla çalışanları da mutlu edecek bir sistem oluşturmaktır.

Hakkımızda

1969 YILINDA Seyfettin TÜZÜN ve Abdullah TÜZÜN tarafından, Otomotiv yan sanayiinde yedek parça üretimine yönelik talaşlı imalat atölyesi olarak kurulan firmamız, 1993 yılından itibaren sıcak dövme tesislerini de bünyesine katarak şirketleşmiş ve 1999 yılından itibaren de ISO 9001 kalite sertifikası ile belgelendirilmiştir. Firmamız şirketleştiği tarihten itibaren, Otomotiv yan sanayi ile birlikte Savunma sanayi ve Makine yan sanayiine yönelik yedek parça imalatına da başlamıştır.

İletİşİm Bİlgİlerİ

  • 1201.sokak no: 68-70-72-74 Ostim-Ankara / Türkiye
  • Email: info@tuzunkardesler.com.tr
  • Phone: + 90 (312) 354 08 33 (pbx)
  • Fax: + 90 (312) 354 08 34